środa, 11 stycznia 2017

KARTKA DLA MAGDY

Kliknij tutaj ;-)
Floral Greeting Happy Anniversary - stitchingcards.com

Kartka, którą widzicie powyżej, powędrowała do Magdy. Magda 31 stycznia skończy 26 lat i niejednokrotnie wspierała dzieci z Marzycielskiej Poczty, a teraz sama potrzebuje pomocy -  o tym, dlaczego, możecie przeczytać tutaj, a zainteresowanym wysłaniem kartki, podam adres Magdy.

~ * ~

Prosił Marcel los o zniknięcie Albertyny i prosił, aż się doprosił - odeszła zarówno z jego życia, jak i z tego świata (nie przeżyła wejścia w bliski kontakt z drzewem podczas jazdy konnej). Na dodatek, po latach niewidywania, nie rozpoznał swojej pierwszej wielkiej miłości, czyli Gilberty i wziął ją za... kokotę.  

Nie ma Albertyny, czyli szósty tom W poszukiwaniu straconego czasu Marcela Prousta.

Do poczytania :-)

6 komentarzy:

 1. Te Twoje karteluszki takie cudne. I ta Twoja empatia wzruszająca. Oby więcej takich ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajrzałam do "Marzycielskiej poczty " i aż się popłakałam, kiedy poznałam niektóre historie. Dzielne dieci, dzielne matki... i tak mało możemy im pomóc,więc jeżeli kartka sprawia im przyjmnośc, to musimy je wysyłać. Bardzo pokładam wielkie nadzieje, że Twoja kartka pomoże Magdzie " pozbierać się " i przebrnąć przez trudności i problemy. Też jej kartkę wyślę, a Tobie dziękuję, że nas do tego angażujesz. pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Honorato, pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń

Dziękuję :-)